8. Sınıf Türkçe Testleri ve TEOG Denemeleri (Toplu Halde)

Daha önce sitede paylaştığım MEM Kazanım Testleri olsun, paylaşmadıklarım olsun hepsini derleyip topladım ve size tek bir dosya halinde sunuyorum. Bu paylaşımda sadece Milli Eğitim Müdürlüklerince hazırlanan testler ve denemeler ile ODSGM tarafından paylaşılanlar olacak. Şahsi hazırlananlar veya yayınevlerine ait olanlar paylaşılmayacak.  Bu testlerin TEOG öncesinde faydalı olacağını düşünüyorum.

Bilgisayarımdaki dosyaları elimden geldiğince düzenli tutmaya çalışırım. Bu paylaşımdaki dosyaları da elimden geldiğince düzenli hale getirmeye çalıştım. Klasörün içinde Deneme Sınavları ve Kazanım Testleri olarak iki bölüm var.

İlk bölüm olan Deneme Sınavları dosyasında 2015-2016 ile 2016-2017 yıllarına ait deneme sınavları bulunmakta. Hem ODSGM’nin yayınladıkları hem de Milli Eğitim Müdürlüklerince yayınlanan deneme sınavlarını buradan bulabilirsiniz.

Gelelim 2. bölüme. Bu bölümde de yine Milli Eğitim Müdürlüklerince paylaşılan kazanım testleri ve ODSGM tarafından yayınlanan kazanım testleri bulunmakta. Bu bölüm deneme bölümüne göre biraz daha kalabalık. Sebebi son üç yıla ait testlerin bulunması. 2014-2015 yılından başlayarak 2016-2017 yılına kadar olan testler yine düzenli olarak bu bölümde paylaşıldı.

EKLEME:

Daha önce bu bölümde olmayan “Çıkmış TEOG Soruları” da bu bölüme eklenmiştir.

Bu dosya aktif olarak güncellenmeye devam edecektir. Bu yıl yeni yayımlanacak olan testleri de ekleyeceğim. Önümüzdeki yıl da aynı şekilde eklemeye devam edeceğim.

Ayrıca diğer sınıf seviyeleri için olan testleri de aşağıdan indirebilirsiniz.

5. Sınıflar Kazanım Testleri ve Çıkmış PYBS Soruları için tıklayınız.

6. Sınıflar Kazanım Testleri ve Çıkmış PYBS Soruları için tıklayınız.

7. Sınıf Türkçe Testleri ve Çıkmış PYBS Soruları için tıklayınız.

Umarım işinize yarar.

TAGS

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir