Konu Konu Çıkmış TEOG Soruları – Sunum Halinde 2

Daha önce paylaşmış olduğum “Konu Konu Çıkmış TEOG Soruları Sunumları” serisinin devamı olarak dört sunu daha hazırladım ve paylaşıyorum. Bu seferki sunularda yer alan konular şu şekildedir:

5. Metin Türleri (Edebi Türler)
6. Söz Sanatları
7. Noktalama İşaretleri
8. Yazım Kuralları

Dil bilgisi konularından oluşan ilk dört konuyu (Fiilimsiler, Cümlenin Ögeleri, Fiilde Çatı, Cümle Türleri) daha önce paylaşmıştım. İlk dosyayı paylaştığım yazıya gitmek için TIKLAYINIZ.

Kalan konulardan da TEOG öncesinde yetişmek üzere sunum hazırlamayı düşünüyorum. Bir sonraki bölüm bir değişiklik olmazsa şu konulardan oluşacak: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam, Deyimler ve Atasözleri, Anlatım Biçimleri ve Düşünceyi Geliştirme Yolları.

***EKLEME***

Üçüncü bölümü de hazırlayıp paylaştım arkadaşlar. Dil ve Anlatım, Deyimler ve Atasözleri, Sözcükte Anlam ve Cümlede Anlam konularından oluşan üçüncü bölümü indirmek için TIKLAYINIZ.

“Anlatım Biçimleri ve Düşünceyi Geliştirme Yolları” soruları hariç geriye kalan soruları da kendi içlerinde birkaç parçaya bölüp son bölümü de (dördüncü bölüm) TEOG öncesine yetiştirmeyi planlıyorum. Umarım çalışmalarım faydalı oluyordur.

“Konu Konu Çıkmış TEOG Soruları – Sunum Halinde 2” dosyasını indirmek için aşağıda “indir” yazan yere tıklayınız. Kolay gelsin.

TAGS

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir